Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 26 Kategoride 431 İçerik Bulunuyor.

Abdest

Ana Sayfa » Harfler » A » Abdest

Kişi rüyada kendisini, abdest alınırken görmüş ise, o zaman da yaşadığı genel sıkıntılarından kurtulacağına, abdesti bozulmuş gördü ise, belli bir zaman geçici sıkıntılar atlatacağını belirtir.

Genellikle ferahlamaya işaret eden bu rüya, büyüklerinin yanında ihtiyaçların karşılanmasına yorulur. Temiz bir su ile abdest alınıyorsa amacına kavuşur. Eğer abdest tamamlamazsa kişi amacına kavuşamaz. Soğuk bir mahzende abdest alan çalınan eşyasını bulur. Abdest alıp namaz kıldığını gören kişi üzüntü ve kederden kurtulur.

Rüyada abdest almak güzelliğe, korunmaya, hayır ve iyiliğe delalet eder.

Üst üste abdest almak Allah’ın nuruna ve güzel bir kalbe, meşrubat gibi kendisiyle abdest almanın uygun olmadığı şeylerle abdest almak istenilen şeyin gerçekleşmemesine, abdest almak isteyip de su bulamamak istenen şeyin güçlüğüne, boy abdesti alınması gereken bir durumda sadece namaz abdesti almak zor bir işe girmeye, sıcak su ile abdest almak kedere ve hastalığa, hamam ve sokak gibi yerlerde abdest almak yüz kızartıcı bir duruma, gizlenen sırların açığa çıkmasına, yatakta uzanır vaziyette abdest almak eş ve dostundan ayrılmaya, oturduğu odada abdest almak artık orada oturmamaya, deniz kenarında yahut çöplük gibi yerlerde abdest almak üzüntüden kurtulmaya ve hastalığın geçmesine, abdest suyundan içmek hayır ve iyiliğe, korkudan emin olmaya, hastalıktan kurtulmaya ve berekete delalet eder. Cünüp olduğu halde abdest aldığını gören, çok zor bir iş yapmak zorunda kalır.

İlgili Terimler :
16 Temmuz 2014 tarihinde eklenmiş ve 175 kez okunmuş.

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

namaz vakitleri yemek tarifleri nöbetçi eczaneler oyun oynayın döviz kurları

mersin web tasarım ajansı